Brianko Riko

50.00

Dátum narodenia: 30.1.2018

Brianko bol ako drobné šteniatko zachránený z ulice. Vzala si ho domov rodina, ktorá mu dala šancu na život. Ako  rástol, začal byť viac aktívny a rodina sa mu nestíhala popri práci venovať toľko koľko by on potreboval, z čoho by bol nešťastný a poničil nejaký nábytok. Brianko musel odísť. Prijali sme ho do útulku a hľadáme mu nový domov.

Brianko je poriadny šibal. Celý deň má plno energie, naháňa sa a hraje s ostatnými psíkmi. Presvedčí ku hre aj tých ktorí nechcú. Aktívny psík, vhodný na dvor k rodinnému domu, alebo do bytu k aktívnej rodine, ktorá by na neho mala čas. Nie je vhodný k hydine.Vhodný do rodiny s deťmi, nie však veľmi malými, pretože od radosti ako behá by ich mohol nechtiac zvaliť na zem. Učenlivý psík, ak by sa mu nová rodina venovala, vie sa naučiť aportovaniu aj povelom.

Pripravený na adopciu odčervený, odblšený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a úhrada adopčného poplatku.

Nachádza v útulku vo Veľkých Kapušanoch, ak ste zďaleka, vieme ho priblížiť.

Kontakt: 0918 799 176

e-mail: inzeratypsikov@gmail.com

________________________________________________________________________________ Brianko (30.01.2018) ist ein aktiver Rüde, der nach einer aktiven Familie sucht, man hat ihn auf der Strasse aufgefunden. Die Menschen, die ihn zu sich genommen haben, hatten leider nicht so viel Zeit für ihn und deshalb fing er an – aus Langerweile am Möbel zu kauen. So ist er zu uns ins Tierheim gekommen. Er mag andere Hunde, will mit denen nur spielen. Er ist auf für eine Familie mit Kindern geeignet, aber die Kinder sollten nicht sehr klein, weil wenn er auf die springen würde, könnte er sie auch verletzen, am sonsten iste r ein guter Kumpel. Falls Sie ih adoptieren möchten brauchen Sie einen Vermittlungvertrag zu unterschreiben und die Vermittlungsgebühr zu zahlen. Er ist entwürmt, entfloht, geimpft, gechippt und wird kastriert Er befindet siech bei uns im Tierheim Veľké Kapušany, falls Sie aus der Ferne sind, könne wir Transport erledigen. KONTAKT: 0918 799 176 E-mail: pomocpsikomvychod@azet.sk

  • Pohlavie: Samec
    Druh: Kríženec
  • Veľkosť: Stredný
    Vek: Mladší než 1 rok
  • Farba: Čierna
    Povaha: Aktívny, hrava, priateľská

Informácie